DepilFarma

DepilFarma® on uus karvaeelmaldaja, mis annab mõne minutiga täiuslikult sileda ja pehme naha. Inetud soovimatud karvad kaovad lihtsalt õrnalt masseerides. Depilfarma® on välja töötatud kõigile neile, kes ei kannata agressiivseid või keemilisi karvaeemaldusviise, mis põhjustavad sageli allergilisi reaktsioone (vahatamine, kreemid, raseerijad jms.). Depilfarma® on looduslik meetod, kus ei kasutata keemiat, mistõttu see on hüpoallergeenne. Selle kasutamine ei ole valus, kuna see ei kisu soovimatuid karvu, vaid eemaldab need tänu unikaalsetele ja väga puhastele mineraalsetele kristallidele.

Lisaks teostab Depilfarma® kerge mõõduka kihtkoorimise, mis hoiab ära tüütu nahaaluse tagasikasvu ning eemaldab kuivanud naharakud, mis muudavad naha väsinuks ja tuhmiks. Pideval kasutamisel muutuvad soovimatud karvad nõrgemaks ning perioodid kahe karvaeemalduse vahel pikenevad.

DepilFarma® on lihtne ja mugav, alati käepärast täielikul depileerimisel või viimistlemisel. Siidise ja sileda naha jaoks.

Kuidas kasutada.

1. Aseta sõrmed kindasse ja aseta see epileeritavale alale. Nahk peab olema pingul, puhas ja kuiv. Täiusliku depilatsiooni saavutamiseks tee nõrga surve all ringikujulisi liigutusi (päripäeva ja vastupäeva).
2. Puhasta aktiivset pinda sageli looduslike mineraalsete kristallidega, lihtsalt vee või niiske lapi abil, tupsutades seda ilma hõõrumata.
3. Kui Depilfarma sideaine aktiivne pind enam ei tööta, asenda see uuega.

Pärast iga protseduuri on soovitav kasutada niisutavat ihupiima, mis tagab siledama ja niisutatud naha.

Tellimus toodete ostmiseks

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefoni number

Kirjutage nimetus või kopeerige link teid huvitava tooteKuidas tellida:

1. Nimeta tooted või kopeeri siia link
2. Oodake arvet, maksa arvet või sularahaga kohapeal
3. Tarne Smartpost-ga 2 päeva jooksul

COSMEX-LOGO-mini

COSMETEX BALTIC OÜ

Aadress: Tallinn, Magdaleena 3

Telefon: +372 55 00 800

E-mail: info@cosmetex.eu